Pracovní příležitosti

Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace, přijme do pracovního poměru zájemce na ty pozice:

  • Vedoucí přímé péče – minimální vzdělání vysokoškolské alespoň bakalářského oboru. Praktická znalost a zkušenost v sociálních službách, individuálního plánování a základů sociální práce při práci se seniory. Plánování směn pro pracovníky v sociálních službách, zkušenost s vedením týmu, další manažerské dovednosti. Výborná znalost práce s počítačem. Nástup do zaměstnání od 1. 9. 2020.

  • Koordinátor péče – minimální vzdělání středoškolské, praxe v sociálních službách, vítána zkušenost v práci se seniory. Praktická znalost individuálního plánování a individuálního přístupu k seniorům. Výborná znalost práce s počítačem. Nástup do zaměstnání od 1. 9. 2020.

  • Aktivizační pracovník – vzdělání středoškolské, praxe v sociálních službách, kreativita, flexibilita, zkušenost práce se seniory vítána. Uživatelská dovednost práce s počítačem. Nástup do zaměstnání nejpozději od 1. 9. 2020.

  • Všeobecná sestra – minimální vzdělání středoškolské. Jedná se o práci v nepřetržitém pracovním provozu. Nástup do zaměstnání dle dohody.

 

Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: reditel@icss.cz nejpozději do 20. 6. 2020.

Bližší informace poskytuje ředitelka organizace Alena Řehořová v pracovních dnech pondělí – pátek v době 13,00 – 14,00 na tel. 731 217 234.

Informace o ICSS

Jsme příspěvkovou organizací, kterou zřizuje Statutární město Jihlava, a to již od roku 1993, účelem poskytovat sociální služby a zdravotní péči převážně seniorům, dětem a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a to v jejich přirozeném prostředí i ve specializovaných zařízeních organizace. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje ucelenou komplexní nabídku služeb (pečovatelské, ošetřovatelské a odborné zdravotní služby, stravování i doplňkové a nadstandardní služby).